Nastartuj svoji kariéru

Každý z nás si zaslouží osobitý přístup. My potřebujeme co nejdetailnější informace k tomu, abychom mohli spojit to co k sobě patří. Níže naleznete registrační formuláře pro profesionály a pro talenty. Kým se cítíte být Vy?

Registrace / odborníci

Profesionál, specialista, či odborník je kvalifikovaný člověk na svém místě. Dejte nám vědět, v čem je právě Vaše specialita a v čem jste nejlepší. Stačí vyplnit požadovaná pole a nahrát Váš životopis.

Registrační formulář

Jméno souboru:

Velikost souboru:

Registrace / promo tváře

Není talent jako talent, protože každý můžeme mít talent na něco jiného. My vyhledáváme ty správné talenty pro správné projekty a můžete se spolehnout, že Vás tohle spojení bude bavit. Pojďte nám o sobě něco říci.

Registrační formulář

Jazyky

Řidičský průkaz

Možnost vlastního vozu

Jméno souboru:

Velikost souboru:

Hledáte lidi?

WeDo Agency s.r.o.

Platnéřská 88/9,
Staré Město
110 00 Praha 1
IČ: 07638078

T: +420 597 317 692
E: info@wedoagency.cz

Spojte se s námi!

V roce 2020 získala firma WeDo Agency s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha - pól růstu ČR a čerpanou přes první výzvu Specializovaných voucherů (reg.č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607). Podpora byla mířena na účast firmy WeDo Agency s.r.o. na projekt "Nové webové stránky" v Praze za účelem přehlednosti a rychlé dostupnosti hledaných informací o společnosti, stejně jako moderní visibilita v podobě nového loga. Očekávaným výstupem je vytvoření webové prezentace a nové korporátní identity. Projekt "Nové webové stránky" spolufinancován Evropskou unií.